Święty Mikołaj – biskup

Jeżeli masz dosyć utrwalania błędnego stereotypu o św. Mikołaju jako „Dziadku będącym krasnalem” to trafiłeś doskonale. Na tej stronie poznasz oblicze prawdziwego świętego Mikołaja.
Jak już można było przeczytać na stronie głównej święty Mikołaj z Miry znany również jako Mikołaj z Bari lub Święty Mikołaj Cudotwórca to biskup Miry w dzisiejszej Turcji. Święty Kościoła Katolickiego oraz prawosławnego, gdzie tytułowany jest mianem św. Mikołaja Cudotwórcy.

por. portal Wikipedia http://pl.wikipedia.org/wiki/Mikołaj_z_Miry

Od dawna wielu z nas za pewne zastanawiało się, jak to jest przeżyć wizytę „świętego”. Dzięki nam możesz poczuć namiastkę takiego wydarzenia. Profesjonalnie przygotowany do roli aktor przedstawi historię świętego, odpowie na pytania dzieci i przeprowadzi niezapomnianą wizytę. Szczegóły jej przebiegu opisane są poniżej.

Rolę świętego Mikołaja, biskupa Miry najczęściej prezentujemy w kościołach, domach kultury, szkołach i przedszkolach, jednakże z roku na rok gościmy w coraz większej ilości domów prywatnych. Od kilku lat zajmujemy się w sposób profesjonalny organizowaniem spotkań ze świętym Mikołajem. Każdej wizycie świętego Mikołaja towarzysz również Anioł, który pomaga świętemu Mikołajowi podczas wizyty, jak również dba o zachowanie „protokołu wizyty”.

Profesjonalne stroje, doświadczenie oraz pasja sprawią, że naszym spotkaniom towarzyszy aura magii, która pozwoli w sposób niezapomniany przeżyć owo spotkanie.

 
Zapraszamy do współpracy!

Najczęstszy przebieg spotkania

Poniższy opis jest tylko propozycją i ramowym przedstawieniem wizyty. Szczegóły ustalane są INDYWIDUALNIE z każdym z klientów.

1. Wejście i powitanie świętego Mikołaja oraz Aniołka.
2. Święty siada na przygotowanym dla niego miejscu i rozpoczyna rozmowę z dzieckiem/dziećmi, w czasie której przedstawia siebie, Anioła oraz swoje biskupie atrybuty.
3. Dzieci mogą zadawać pytania na które odpowiada święty lub Anioł.
4. Mikołaj zaprasza każde dziecko na indywidualną rozmowę, w której dyskutuje z dzieckiem na temat jego zachowania w ostatnim roku.
5. Po rozmowach następuje uroczyste ślubowanie „Grzecznego Dziecka”
6. Rozdanie wcześniej przekazanych prezentów.
7. Podziękowanie przez dzieci.
8. Zakończenie wizyty.

Oferta

Wizyta świętego Mikołaja z Aniołkiem trwa nie mniej niż 25 minut. Czas trwania i cena wizyty uzależnione są od ilości dzieci i odległości dojazdu. Szczegóły znajdują się w zakładce oferta 2019

MENU

O FIRMIE

MPMusic Michał Piątek
ul. Graniczna 11, 41-506 Chorzów

NIP: 6272706898
REGON: 383520576

biuro@mpmusic.pl

Zarezerwuj wiztyę już dzisiaj!
mikolaj@mpmusic.pl

Znajdź nas

 

 

 

PARTENRZY

Należymy do: