Święty Mikołaj – ikona popkultury

Gdy Twoje dziecko usilnie pragnie spotkania ze świętym Mikołajem, przybyszem z dalekiej północy, a Ty nie masz czasu oczekiwać w długiej kolejce, już dzisiaj możesz zaprosić go do swojego domu.
Gdy Twoi pracownicy utracili już cząstkę dziecka, możesz zafundować im odnowienie iskierki świątecznego szału zapraszając na imprezę firmową Gościa z Laponii.

Tradycja świętego Mikołaja jako sympatycznego dziadka wdziera się do naszych domów. Ta postać starszego mężczyzny z brodą ubranego w czerwony strój, który wedle różnych legend i bajek w okresie świąt Bożego Narodzenia rozwozi dzieciom prezenty saniami ciągniętymi przez zaprzęg reniferów przeniknęła do nas zza oceanu. Według różnych wersji zamieszkuje wraz z grupą elfów Laponię lub biegun północny. W naszej kulturze jest on utożsamiany głównie z dniem 6 grudnia, kiedy to przybywa do dzieci z upominkami i prezentami.

por. portal Wikipedia http://pl.wikipedia.org/wiki/Święty_Mikołaj_(kultura_masowa)

Wielu z nas dorosłych pamięta jak to sami wiele lat temu wyczekiwaliśmy wizyty tego ważnego Gościa. Już teraz możesz sprawić radość sobie i innym zapraszając go do swojego domu, zakładu pracy, lub gdzie tylko zechcesz.
Profesjonalnie przygotowany do roli aktor przedstawi historię świętego, odpowie na pytania dzieci i przeprowadzi niezapomnianą wizytę. Szczegóły jej przebiegu opisane są poniżej.

Rolę świętego Mikołaja – sympatycznego dziadka odgrywamy przede wszystkim na wizytach prywatnych oraz w części placówek publicznych takich jak szkoły i przedszkola.  Profesjonalnie przygotowani aktorzy  oraz sprawdzona formuła wizyty przyciągają do nas wielu zadowolonych klientów. Nasz Mikołaj ubrany jest w wieloczęściowy, trwały i estetyczny strój, który idealnie odzwierciedla obraz Mikołaja utrwalony przez Mass-Media. Podczas każdego spotkania Mikołajowi towarzyszy Renifer Rudolf, który jako prawa ręka Mikołaja dba o niezapomniany efekt spotkania

Profesjonalne stroje, doświadczenie oraz pasja sprawią, że naszym spotkaniom towarzyszy aura magii, która pozwoli w sposób niezapomniany przeżyć owo spotkanie.

 
Zapraszamy do współpracy!

Najczęstszy przebieg spotkania

Poniższy opis jest tylko propozycją i ramowym przedstawieniem wizyty. Szczegóły ustalane są INDYWIDUALNIE z każdym z klientów.

1. Wejście i powitanie świętego Mikołaja oraz Renifera.
2. Święty siada na przygotowanym dla niego miejscu i rozpoczyna rozmowę z dzieckiem/dziećmi, w czasie której przedstawia siebie, Renifera oraz opowiada o sobie, rzeczach, które przyniósł oraz o wszystkich niezbędnych rzeczach, które towarzyszą Mikołajowi i Reniferowi.
3. Dzieci mogą zadawać pytania na które odpowiada święty lub Rudolf
4. Mikołaj zaprasza każde dziecko na indywidualną rozmowę, w której dyskutuje z dzieckiem na temat jego zachowania w ostatnim roku.
5. Po rozmowach następuje uroczyste ślubwanie „Grzecznego Dziecka”
6. Rozdanie wcześniej przekazanych prezentów.
7. Podziękowanie przez dzieci.
8. Zakończenie wizyty.

Oferta

Wizyta świętego Mikołaja z Reniferem Rudolfem trwa nie mniej niż 25 minut. Czas trwania i cena wizyty uzależnione są od ilości dzieci i odległości dojazdu. Szczegóły znajdują się w zakładce oferta 2019

MENU

O FIRMIE

MPMusic Michał Piątek
ul. Graniczna 11, 41-506 Chorzów

NIP: 6272706898
REGON: 383520576

biuro@mpmusic.pl

Zarezerwuj wiztyę już dzisiaj!
mikolaj@mpmusic.pl

Znajdź nas

 

 

 

PARTENRZY

Należymy do: